Základná škola s materskou školou Bohdanovce
O škole
Kontakt
Novinky
Projekty
Fotoalbum
Čítajme a tvorme
Vráťme deti ku knihám !
Zriadenie školskej knižnice
Zriadenie ateliéru
Comenius
Tenis do škôl
Učebňa pre kontinuálne
Rekonštrukcia ZŠ
Rekonštrukcia MŠ
Rekonštrukcia jedálne
Multifunkčné ihrisko
ESF - Európsky sociálny fond
Modernizácia vzdeláv
Vzdelávanie učiteľov
Vyhľadávanie
Prihlásenie
Navigácia
Hlavná stránka
O škole
Kontakt
Novinky
Učitelia
Triedy
Žiaci
Školský poriadok
Výchovné poradenstvo
Výchovná poradkyňa
Plán práce výchovného
Postup pri podávaní
Termíny
Zápisný lístok
Projekty
Čítajme a tvorme
Vráťme deti ku knihám !
Zriadenie školskej knižnice
Zriadenie ateliéru
Comenius
Tenis do škôl
Učebňa pre kontinuálne
Rekonštrukcia ZŠ
Rekonštrukcia MŠ
Rekonštrukcia jedálne
Multifunkčné ihrisko
ESF - Európsky sociálny
Modernizácia vzdeláv
Vzdelávanie učiteľov
Fotoalbum
Videá
Súťaže
Rozvrh
Jedáleň
Jedálny lístok
Krúžky
Rozvrh krúžkov
Organizácia krúžkov
Fotoalbum
Spolu múdrejší
Prenájom telocvične
Školská hymna
Comenius
Knižnica
Bohdanovský špeciál
Predmety
Materská škola
MŠ - prihláška
Rada školy
Poukázanie 2 % z dane
Verejné obstarávanie
Školský klub detí
Centrum voľného času
Kalendár
Mapa
Prihlásenie
ELearning
Zmluvy, faktúry a objednávky
Výchovná poradkyňa
Plán práce výchovného poradcu
Postup pri podávaní prihlášok
Termíny
Zápisný lístok
Čítajme a tvorme
Vráťme deti ku knihám !
Zriadenie školskej knižnice
Zriadenie ateliéru
Comenius
Tenis do škôl
Učebňa pre kontinuálne
Rekonštrukcia ZŠ
Rekonštrukcia MŠ
Rekonštrukcia jedálne
Multifunkčné ihrisko
ESF - Európsky sociálny fond
Modernizácia vzdeláv
Vzdelávanie učiteľov
Rozvrh krúžkov
Organizácia krúžkov
Fotoalbum
2022/2023
2023/2024
Zoznam tried
› Trieda 6.
Zoznamy žiakov:
2.A
•
2.B
•
3.A
•
3.B
•
4.
•
5.A
•
5.B
•
6.
•
7.
•
8.
•
9.
•
šp.tr.
•
1.A
•
1.B
•
Triedny učiteľ:
Mgr. Patrik Kuchár
Počet žiakov: 27, z toho chlapcov: 19 a dievčat: 8 •
Rozvrh
Kat. číslo
Meno Priezvisko
1
Matej Adamják
2
Daniel Bača
3
Ema Dunová
4
Kristián Fedor
5
Tatiana Kántorová
6
Alexandra Kažimer
7
Barbora Komarová
8
Sára Konrádyová
9
Juraj Králik
10
Šimon Lacko
11
Richard Lukáč
12
Matej Marcin
13
Sophia Maťašovská
14
Peter Men
15
Adam Mihók
16
Emma Michalková
17
Leonard Molnár
18
Michal Ondovčík
19
Natália Pachová
20
Pavol Pandi
21
Matej Pástor
22
Timotej Perun
23
Tomáš Rohun
24
Lucas Škodi
25
Alex Varga
26
Alexander Antolik
27
Patrik Sako
© aScAgenda 2024.0.1455
agenda.skoly.org
Stránka aktualizovaná: 14.05.2024
RSS
|
Kontakt
|
Správca obsahu
|
Technická podpora
|
Vyhlásenie o prístupnosti
|
Právne informácie
|
Mapa stránok